Air Bank

Air Bank je jednou z nových bank, která vstoupila na český trh v posledních letech. Air Bank je členem skupiny PPF. Er bank vstoupila na český trh v listopadu 2011. Jedná se o moderní banku, která má své pobočky a vyspělé internetové bankovnictví.

er bank

Air Bank se zaměřuje na bankovní služby, které zahrnují běžné účty, spořící účty, půjčky a internetové bankovnictví. Peníze na běžném účtu jsou úročeny úrokovou sazbou ve výši 1,30 procenta. K získáni této výhodné úrokové míry, musí zákazník zaplatit pětkrát měsíčně platební kartou.

Spořící účet od er bank patří k těm výhodnějším na našem trhu. Výhodou tohoto spořícího účtu je to, že své peníze máte neustále k dispozici. Ovládat tento účet můžete přes telefon nebo internet banking. Nabízí se i možnost spořit v eurech nebo dolarech.

Na závěr nutno podotknout, že tato banka přinesla na český trh rychlé zlepšení úrovně bankovních služeb. Ostatní banky se musely přizpůsobit dobrému chování těchto nových bank. Výsadou těchto bankovních nováčků je především vedení běžného účtu zdarma a moderní internetové bankovnictví.